Preventivní akce Policie ČR 18.4. 2013

duben
ČT 2013
autor článkuLadislav Pokorný, Mgr.autor článkuAktuálně

Abychom předešli všemožným spekulacím a zaručeným zprávám, konstatujeme, že ve čtvrtek 18. dubna 2013 mezi 10. a 11. hodinou dopolední proběhla na budově Obchodní akademie v Rumburku preventivní akce Policie ČR zaměřená na výskyt omamných a psychotropních látek ve škole. Protože se již stačily objevit fámy, že Policie ČR nalezla drogy, případně že jeden ze studentů byl odsouzen na pět let do vězení (takhle rychle naše soudnictví opravdu nepracuje), sdělujeme, že Policie ČR při preventivní akci žádné omamné a psychotropní látky nezajistila a žádný z žáků školy nebyl ani zatčen, ani odsouzen. Vedení školy tuto akci Policie ČR uvítalo, neboť není na škodu připomenutí skutečnosti, že nikomu z nás není lhostejno, zda se ve školách omamné a psychotropní látky objevují.