Potvrzení zlatého certifikátu

V uplynulém týdnu jsme netrpělivě čekali, jak dopadnou žáci druhého a třetího ročníku obchodní akademie, kteří se v rámci mezinárodní kampaně Global Money Week zapojili do on-line hry FinGR Play.

Z celkového počtu 84 týmu obsadili žáci třetího ročníku krásné jedenácté místo. Ale daleko větším úspěchem je umístění Tomáše Fišera. Ten ziskem 690 bodů obsadil v hodnocení jednotlivců shodně jedenácté místo, ovšem v konkurenci 1179 soutěžících. A to mu chyběl jediný bodík, aby se dostal do top ten, a deset bodů, aby se umístil v první šestce.

Veliká gratulace všem účastníkům a Tomášovi největší. Opět se potvrdila oprávněnost držení zlatého certifikátu Finančně gramotná škola, který jsme získali před dvěma lety. Škoda, že nám stávající situace neumožňuje realizovat přednášky pro žáky základních škol v našem regionu.