Jsme fakultní škola

Na konci loňského roku jsme také dostali dárek, a to v podobě získání statutu Fakultní škola Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Osvědčení jsme převzali z rukou děkana doc. PhDr. Zdeňka Havla, CSc.

Po spolupráci, která probíhá již několik let s Metropolitní univerzitou Praha a kterou využívají především žáci ekonomických oborů, si tak přijdou na své i zdravoťáci. Předpokládá se, že budou moci využít jednak technické vybavení fakulty (např. různé druhy simulátorů nebo třeba virtuální operační stůl, který nám byl předveden při převzetí osvědčení), jednak personální kapacity.

O celé akci se zmiňuje i web FZS UJEP  a první společnou akcí může být on-line Den otevřených dveří.