Domov mládeže

Po rok trvající rekonstrukci domova mládeže bude naše škola opět nabízet ubytování pro studenty.

Kompletní přestavba budovy přinese ubytování moderního střihu pro maximálně 30 studentů ve dvou a třílůžkových pokojích. Vždy dva pokoje tvoří buňku se společnou chodbou a sociálním zařízením. Na každém patře je k dispozici kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

V přízemí se nacházejí studovny a veliká společenská a relaxační místnost s TV. Součástí místnosti je kompletně vybavená kuchyň.

Domov mládeže se nachází v klidné části města, ale v dosahu maximálně pěti minut od budov školy, sportovišť (zimní stadion, plavecký bazén, workout hřiště, skatepark, vnitní i venkovní hrací plochy) a centra města.