Domov mládeže

Po rok trvající rekonstrukci domova mládeže naše škola opět nabízí ubytování pro studenty. Uvolnila se nám dvě místa, pokud máte zájem, volejte 773 798 361.

Kompletní přestavba budovy na adrese Sukova 870/6 přinesla ubytování moderního střihu pro maximálně 30 studentů ve dvou a třílůžkových pokojích. Vždy dva pokoje tvoří buňku se společnou chodbou a sociálním zařízením. Na každém patře je k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

V přízemí se nacházejí studovny a veliká společenská a relaxační místnost s TV a fotbálkem. Součástí místnosti je kompletně vybavená kuchyň.

Domov mládeže se nachází v klidné části města, ale v dosahu maximálně pěti minut od budov školy, sportovišť (zimní stadion, plavecký bazén, workout hřiště, skatepark, vnitní i venkovní hrací plochy) a centra města.

Soubory ke stažení

clanky11669/vnitrni_rad_dm.pdf247 kBVnitřní řád DM 2021/2022Vloženo: 10. 10. 2021, 12:48h