Tagy
Tagy:

OA - okruhy maturitních témat

V přiložených souborech naleznete témata k jednotlivým zkouškám.

ZA - okruhy maturitních témat

V přiložených souborech naleznete témata k jednotlivým zkouškám.

Snad už definitivně...

Snad už definitivně...

Milí maturanti,

včera jsme dostali do datové schránky metodiku k OOP k MZ. Do 19. 3. má MŠMT zveřejnit jednotné zkušební schéma. Buďte tedy prosím trpěliví. Sice mou povinností je zveřejnit termíny konání MZ a seznámit vás s nimi nejpozději do 31. 3., ale budeme se snažit, aby to bylo na začátku příštího týdne.

Zároveň se dozvíte i další specifika, které letošní maturita přináší. Pokud byste se ale chtěli s touto metodikou seznámit sami, je k dispozici zde.

MH

Jeden pokus navíc

Jeden pokus navíc

Na základě opatření obecné povahy vydané dne 29. 1. 2021 pod č. j.: MSMT-3267/2021-1 mají žáci vyjmenovaných oborů k dispozici ještě jeden mimořádný termín pro absolvování didaktických testů. Podmínkou je 160 odpracovaných hodin v rámci pracovní povinnosti nebo dobrovolnické činnosti. Je zde tedy potřeba potvrzení příslušného zařízení.

Pokud byste neuspěli v řádném termínu, nejpozději do 18. května se musíte přihlásit k mimořádnému termínu a současně doložit odpracované hodiny. Mimořádný náhradní termín je pak mezi 14. a 16. červnem. Zbývající dva opravné termíny vám zůstávají.

Věřím, že tato informace je pro vás zbytečná, protože to všichni dáte na první dobrou :)

Nová podoba maturit

Nová podoba maturit

Tak nám MŠMT představilo novou představu, jak budou vypadat maturitní a závěrečné zkoušky. Současně zveřejnilo jednotné zkušební schema.

Archiv: