Tagy
Tagy:

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky najdete zde.

Očkovací centrum v Rumburku dostalo pochvalu

Očkovací centrum v Rumburku dostalo pochvalu

Na konci minulého týdne navštívil Očkovací centrum Krajské majetkové, p. o. středisko Lužické nemocnice Rumburk hejtman Jan Shiller. S prací centra byl velmi spokojen a nešetřil slovy chvály.

A není se co divit. Vše funguje pod vedením Kateřiny Hakimi jak dobře namazaný stroj. Jsem moc rád, že jedním z koleček je i tým odborných učitelek naší školy. Jejich pomoc s očkováním proti Covid 19 v regionu je nenahraditelná. S administrativou současně pomáhají žákyně třetího ročníku.

Díky nim se počet očkovaných navýšil až na stávajících průměrných 340 zájemců denně. K dnešku bylo aplikováno již 8 100 dávek vakcíny (je používána očkovací látka firmy Pfizer BioNtech). A co já osobně považuji za veliký úspěch je skutečnost, že díky používané logistice centra nebyla vyhozena jediná dávka vakcíny (pokud dojde k naředění, musí dojít k aplikaci do určité doby, což především velkokapacitní centra nejsou schopna zajistit).

Od kolegyň tu mám jedno poselství:
Občané Šluknovského výběžku registrujte se k očkování proti Covid 19.

Mgr. Bc. Martin Hýbl, ředitel školy

Letos bez přijímacích zkoušek

Více informací se dozvíte na stránce o příjímacím řízení.

Dny otevřených dveří

Vzhledem k současné situaci nemůžeme uspořádat dny otevřených dveří v klasické podobě. Vzhledem k tomu, že považujeme volbu střední školy v životě člověka jako důležitou, měl by mít možnost nahlédnout do interiéru a současně získat potřebné informace. Distanční forma to určitě nemůže nabídnout 100%.

Zájemcům o studium umožníme individuální návštěvu školy, pochopitelně i s rodiči, v termínu, který bude vyhovovat (večerní hodiny volte pouze ve vyjímečném případě).

Požadovaný termín si dohodneme na e-mailu hybl.m@szds-oa.cz nebo na mobilu 773 798 361.

Mgr. Bc. Martin Hýbl, ředitel školy

Jsme fakultní škola

Jsme fakultní škola

Na konci loňského roku jsme také dostali dárek, a to v podobě získání statutu Fakultní škola Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Osvědčení jsme převzali z rukou děkana doc. PhDr. Zdeňka Havla, CSc.

Po spolupráci, která probíhá již několik let s Metropolitní univerzitou Praha a kterou využívají především žáci ekonomických oborů, si tak přijdou na své i zdravoťáci. Předpokládá se, že budou moci využít jednak technické vybavení fakulty (např. různé druhy simulátorů nebo třeba virtuální operační stůl, který nám byl předveden při převzetí osvědčení), jednak personální kapacity.

O celé akci se zmiňuje i web FZS UJEP  a první společnou akcí může být on-line Den otevřených dveří.

Archiv: